м. Кіцмань / вул. Миколайчука, 4/1;
                       вул. Незалежності, 4
                       (099) 311-55-00   (068) 311-55-00

с. Давидівці

На данний момент покриття Гольфстрім Інтернет розповсюджується на все село  Давидівці.

 Для надання послуги Гольфстрім інтернет використовується технологія FTTB (Fiber to the Building — «Оптика до будинку») де оптичний кабель підводиться до кожного будинку, або FTTC (Fiber to the Curb — «Оптика до групи будинків»): оптичний кабель підводиться до комунікаційних боксів і розподіляється по будинках приватного сектору за допомогою мідного кабелю Ethernet. Це дозволяє забезпечити в кожному будинку якісний доступ до мережі Інтернет на максимальній швидкості.

 Технології  FTTB / FTTC  на сьогоднішній день є найбільш прогресивними в приватному секторі. Їх потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості.

Підключені вулиці та будинки до мережі Інтернет в селі Давидівці:

вул. Буковинська
вул. Заводська
вул. Зелена
вул. І. Франка
вул. Івасюка
вул. Л.Українки
вул. Лісова
вул. Молодіжна
вул. Нагірна
вул. Нова
вул. Сонячна
вул. Федьковича
вул. Центральна
вул. Шевченка
вул. Шкільна
вул. Яремчука
пров. Заводський
пров. Шкільний

Якщо серед перерахованих вулиць Ви не знайшли своєї - телефонуйте або звертайтесь до нас за формою зворотнього зв'язкуна сайті, ми зробимо все можливе щоби підключити Вас у найкоротший термін.

Ознайомтесь також і з нашими тарифами на Інтернет в с. Давидівці.


Примітки:
Підключення можливе лише при наявності технічної можливості та наявності кінцевого обладнання (комп'ютера, ноутбука...) у замовника.