м. Кіцмань / вул. Миколайчука, 4/1;
                       вул. Незалежності, 4
                       (099) 311-55-00   (068) 311-55-00

Встановлюємо бездротові охоронні системи з функціями «розумного будинку» бренду AJAX

Кількість крадіжок цінних речей з будинків постійно зростає. Сприяє цьому недостатня захищеність осель від подібних випадків, особливо в період свят/відпусток.

Інтернет-провайдер Гольфстрім пропонує встановлення бездротових охоронних систем з функціями «розумного будинку» бренду AJAX. Це допоможе насолоджуватись спокоєм та можливістю контролювати безпеку вашого дому з будь-якої точки планети.

 Переваги бездротових охоронних систем AJAX:

1) Просте управління
Налаштування та уся взаємодія між користувачем та охоронною системою відбувається за допомогою смартфона. Про всі дії в будинку користувач дізнається через повідомлення.

2) Потужне та стабільне з’єднання
У системі використовується бездротова технологія, яка пов'язує всі компоненти на відстані до 2 км. Усі сигнали мають унікальну систему шифрування та захищені від стороннього втручання.

3) Захист від збоїв
У разі відключення мережі, пристрій продовжить свою роботу за допомогою резервного акумулятора. Якщо будуть проблеми з роутером або доступом до мережі, охоронні функції працюватимуть за допомогою резервного GSM-каналу.

4) Захист від помилкового спрацювання
Розумна система, наприклад, враховує наявність домашніх тварин при побудові датчиків руху, і не надсилатиме хибні повідомлення про небезпеку.

Тож замовляйте встановлення охоронної сучасної смарт-системи для вашого дому за номерами телефонів: (099) 311-55-00, (068) 311-55-00.