м. Кіцмань / вул. Миколайчука, 4/1;
                       вул. Незалежності, 4
                       (099) 311-55-00   (068) 311-55-00

Можливості смарт-системи безпеки AJAX.

Облаштувати розумний дім та захистити його від грабіжників, пожежі чи затоплення реально з системою безпеки AJAX.

Можливості смарт-системи безпеки:

Відлякує крадіїв. У разі спрацювання датчика руху в приміщенні, система здатна автоматично заблокувати двері та опустити рольставні для ізоляції злочинців.

Запобігає пожежам.  AJAX швидко розпізнає пожежу за першими ознаками: дим або стрімкий ріст температури, якщо вогонь горить без диму. Додатковий сенсор миттєво спрацьовує, якщо рівень чадного газу перевищив норму.

Зупиняє потоп. Система піднімає тривогу після першого ж контакту з вологою та відміняє її, коли вода висихає. Датчики розроблено з урахуванням впливу води на пристрої: вони не піддаються корозії, захищені від потрапляння пилу та вологи.

Спостереження за домівкою у Full HD.  До AJAX підключаються відеокамери, які передають картину того, що відбувається, на ваш смартфон. Коли прийшла тривога або хочете переконатися, що все в порядку, просто відкрийте мобільний застосунок.

Контролює електропристрої. Ваш дім або офіс стане розумнішим. Налаштовуйте клімат і освітлення, вмикайте побутову техніку та відкривайте вхідні двері у кілька дотиків на смартфоні.

 AJAX надійна, блискавична, проста в користуванні. Спрацьовує тільки на реальні небезпеки, а не на помилкові тривоги. А з оновленням восени OS Malevich, керувати системою стане ще приємніше, завдяки автоматизації та налаштуванню спеціальних сценаріїв практично на всі випадки життя.

 Тож замовляйте встановлення охоронної смарт-системи для вашого дому за номерами телефонів: ☎️ (099) 311-55-00, (068) 311-55-00.